MISTR SVAŘOVNY NEBO OBROBNY (50. - 60.000 KČ)

50000 - 60000 Kč

Máte zkušenost na vedoucí pozici z výrobní společnosti a máte potřebnou zkušenost s metodou sváření CO2 nebo jako obráběč kovů? Pak hledáme přímo Vás! Zašlete mi svůj životopis a staňte se našim mistrem!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení svěřeného pracovního týmu a zaučování nových kolegů
  • Zodpovědnost za odvedenou práci a dozor nad kvalitou
  • Kontrola docházek, rozdělení práce, školení a vedení evidence
  • Dbaní nad dodržováním BOZP

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - strojního zaměření
  • Praxe z výrobní společnosti na podobné pozici
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Zkušenosti se svářením, nebo obráběním kovů
  • Orientace v technické dokumentaci
  • ŘP - Sk.B - aktivní řidič
  • Ochota dojíždět do místa výkonu práce - ROSICE

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda po zaučení od 60.000 Kč !
  • 20 dnů dovolené
  • Osobní ohodnocení
  • Mimořádné prémie
  • Příspěvky
  • Benefitní program
  • Firemní vzdělávací programy a školení
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Místo výkonu: Rosice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.