HLEDÁME ZÁSOBOVAČE VÝROBY ( 28-35.000 KČ)

28000 - 35000 Kč

Hledáme kolegu zásobovače. Komunikace s kolegy Vám není cizí? Nevadí Vám třísměnný provoz? Chcete práci s nástupem IHNED? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Kompletace materiálu ze skladu
  • Objednávání materiálu pro výrobu
  • Práce s programem SAP
  • Spolupráce se skladem

Co požadujeme?

  • Práce s PC na uživatelské úrovni
  • Znalost programu SAP
  • Fyzická zdatnost
  • Komunikativnost, zodpovědnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní ohodnocení
  • Nadstandartní příplatky za práci v noci
  • Dotované stravování v závodní kantýně
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.