OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER - FIREMNÍ AUTO! (40 - 60.000 Kč)

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte obchodního ducha a vynikající komunikační schopnosti? Hledáte zaměstnání, kde se budete moci rozvíjet a nasbírat velkou škálu zkušeností? Pro našeho klienta obsazujeme na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER - FIREMNÍ AUTO! (40 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Rozvíjení kontaktů jak s novými, tak i se stávajícími zákazníky
  • Zpracování nabídek (projekty v oblasti aplikací)
  • Vedení obchodních schůzek
  • Práce v týmu i samostatně

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického (technického) směru podmínkou
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • Prezentační schopnosti

Co nabízíme?

  • 13.plat
  • Stravenky
  • Osobní ohodnocení, provize
  • 25 dní dovolené
  • Služební vůz a mobilní telefon i pro soukromé využití
  • Nekuřácké prostředí
  • Práce se špičkovými světovými firmami a technologiemi
  • Multisport karta/ Flexipass

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.