BRUSIČ NA 2 SMĚNY

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáš stabilní zaměstnání a máš zkušenosti jako brusič? Práce na 2 směny Ti vyhovuje? ANO? Tak neváhej a zašli svůj životopis! Stabilní a zavedená společnost hledá pracovníky na pozici: BRUSIČ NA 2 SMĚNY

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Odstraňování odlitků
  • Broušení povrchu
  • Kontrola kvality

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání - nejlépe strojírenského zaměření
  • Zkušenost na stejné či obdobní pozici
  • Ochotu pracovat na 2 směny
  • ŘP.sk.B - nutnost vlastní dopravy
  • Být týmový hráč!

Co nabízíme?

  • PRÁCE V KMENU SPOLEČNOSTI
  • Mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • Příplatky za noční směny a přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost růstu
  • NÁSTUP IHNED

  • Místo výkonu práce: na dojezd z Olomouce či Přerova