SPECIALISTA OBALOVÉHO MATERIÁLU (45-65.000 Kč)

45000 - 65000 Kč

Víte jak fungují logistické procesy? Poradíte si s programem SAP? Pošlete mi Váš životopis a zapojte se do výběrového řízení na pozici: SPECIALISTA OBALOVÉHO MATERIÁLU (45-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba návrhů druhů balení
  • Aktualizace balících předpisů
  • Práce se systémem SAP
  • Zodpovědnost za validaci
  • Zodpovědnost za opravy a optimalizaci obalů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenosti z logistiky a s jejími procesy
  • Schopnost práce s MS Office
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek za darování krve
  • Firemní akce
  • Spoustu dalšího!
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.