ROZPOČTÁŘ POZEMNÍCH STAVEB - SPECIALISTA NA PROFESE (43 - 65.000 Kč)

43000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti v rozpočtování? Jste pečlivá, samostatná a zodpovědná osoba? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Pro našeho klienta obsazujeme na pozici: ROZPOČTÁŘ POZEMNÍCH STAVEB - SPECIALISTA NA PROFESE (43 - 65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování rozpočtů, kalkulací a výkazů výměr (program AutoCad) pro střední a velké stavby ve své profesi
  • Obhlídky stavby, staveniště
  • Výběr dodavatelů a subdodavatelů
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem stavby

Co požadujeme?

  • Praxi v rozpočtování
  • Znalost MS Office, AutoCad
  • Přehled o stavebnictví
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 25 dnů dovolené
  • Celofiremní a skupinové teambuildingy vícekrát ročně
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní telefon a notebook

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.