VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (OD 65.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Jičín

Do našeho týmu hledáme zkušeného vedoucího, který bude zodpovědný za efektivní řízení výrobních procesů. Pokud máte praxi v automotive, orientujete se ve výrobních postupech a hledáte stabilní pracovní prostředí s možností dalšího profesního růstu, tak zašlete své CV! Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (OD 65.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení a optimalizace výrobních procesů
  • Zajištění kvality a množství výroby dle požadavků zákazníků
  • Maximalizace využití strojů a zařízení
  • Plánování a řízení výrobních projektů
  • Implementace opatření pro snížení nákladů
  • Spolupráce s dalšími provozy a externími partnery

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost na stejné či obdobné pozici
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Zkušenost s vedením týmu
  • ŘP.sk.B

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Závodní stravování
  • Spousta firemních akcí
  • Práce je vhodná pro muže i ženy!
  • NÁSTUP IHNED!!

    Místo výkonu práce: okres Jičín