KOORDINÁTOR LOGISTICKÝCH PROJEKTŮ (OD 50.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Jičín

Hledáte novou pracovní příležitost v dynamickém prostředí? Máte zkušenost se řízením projektů v logistice? ANO? Tak neváhejte a zašlete své CV! Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: KOORDINÁTOR LOGISTICKÝCH PROJEKTŮ (OD 50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Nastavení systémů pro materiály, obaly a produkty z hlediska logistiky.
  • Optimalizace logistických toků v závodě.
  • Plánování předsériové výroby.
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli.
  • Koordinace procesů plánování a komunikace.

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné či stejné pozici
  • Zkušenost v logistice
  • Znalost SAP - výhodou
  • Komunikativní anglický jazyk
  • ŘP.sk.B

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Krásné čisté pracovní prostředí
  • 13. plat
  • Závodní stravování
  • Spousta firemních akcí
  • Práce je vhodná pro muže i ženy!
  • NÁSTUP IHNED!!

    Místo výkonu práce: okres Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.