OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY - NÁSTUP IHNED!

26000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pokud jsi manuálně zručný, máš chuť pracovat a nevadí ti směnný provoz, máme pro tebe skvělou práci! Hledáme nové kolegy, ideálně i čerstvé ABSOLVENTY. Pokud tě zaujala tato pozice, ZAŠLI NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS!

Pracovní náplň

  • Jednoduchá obsluha strojů
  • Kontrola hotových výrobků
  • Práce v třísměnném režimu

Co požadujeme?

  • Zručnost v manuální práci
  • Fyzická zdatnost
  • Máte odpovědný a spolehlivý přístup
  • Jste ochotni pracovat na směny
  • Praxe není potřeba - vše tě naučíme!

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky za noční směny
  • Zvyšování mezd po zaučení
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Závodní stravování
  • Bezproblémová dostupnost MHD

    Místo práce: Brno - Slatina

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.