TECHNOLOG V CHEMICKÉ VÝROBĚ (65-80.000 Kč)

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Jste čerstvý absolvent chemické/biologické VŠ, nebo máte v tomto oboru dostatek zkušeností k samostatné práci? Hledáte práci, kde je plno nadstandartních benefitů? Pošlete životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Tvorba a zavádění nových bioaktivních sloučenin a výrobků do výroby
  • Optimalizace výroby a procesu
  • Provádění chemických metod a postupů k izolaci a čištění potřebných sloučenin
  • Laboratorní testy a zavádění biologických látek do výroby
  • Tvorba výrobní dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v chemickém/biologickém oboru
  • Vhodné pro absolventy!
  • Znalost syntézy léčiv a farmak - výhodou
  • Základy v oblasti chemické technologie - výhodou
  • Aktivní řidič sk. B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované ubytování nebo dotované relokace
  • Telefon a notebook i k osobnímu užití
  • Bonusy a prémie
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené

  • Místo práce: okolí Ústí nad Orlicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.