EXPERTI PRO SKLAD - NÁSTUP 33-35 000 + PŘÍPLATKY

33000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pokud je Vaším přirozeným prostředím sklad, kde se pohybujete ladně, a to nejen po svých, ale i za pomoci manipulační techniky, a přesun materiálu máte v malíku – jste ten, koho hledáme! A protože u nás se nezastavíme, počítejte s nepřetržitým provozem a 12hodinovými směnami – den i noc se u nás nese ve znamení akce! Jsme na Vás připraveni s balíkem výhod, férovou mzdou a super kolektivem profesionálů. Pošlete životopis ještě dnes na sevcikova@acjobs.cz

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nadstandardně placené přesčasy

Pracovní náplň

  • Zásobování výroby materiálem a surovinami.
  • Práce v interním systému SAP.
  • Kontrola skladového materiálu – množství, kvalita, expirace.
  • Pravidelná inventarizace skladu.

Co požadujeme?

  • Máte výuční list nebo SŠ
  • Ve skladu se pohybujete již několik let
  • Umíte s manipulační technikou
  • Znalost práce na PC (SAP výhodou)
  • Zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně

Co nabízíme?

  • Nadstandardní příplatky
  • Potěšíme Vás pravidelnými prémiemi
  • Příspěvek na dopravu do práce až 3000 Kč, abyste nemusel/a zbytečně zatěžovat svůj rozpočet.
  • Stravenky a možnost využívat závodní kantýnu
  • Cafeterie s body, které můžete využít na léky, optiku, cestování a tak
  • Multisportka musí být
  • Myslíme i na Vaši budoucnost - příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 % z hrubé mzdy.
  • Zvýhodněné mobilní tarify, které můžete sdílet i s rodinou a přáteli
  • 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek.
  • Doprava z centra Brna
  • Důkladné zaškolení a kompletní adaptační program pro hladký start
  • Stabilitu a jistotu v práci, kterou vám nabízíme
  • Firemní akce různých druhů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Markéta Ševčíková
HR Consultant

+420778705557
prace@acjobs.cz