CNC OPERÁTOR - 2 SMĚNY AŽ 45 000 Kč + PŘÍPLATKY!

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s CNC stroji a hledáte novou práci? Nevadí vám směnný provoz a umíte číst technické výkresy? Přidejte se k nám a pošlete svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC strojů
  • Měření a kontrola dílů ve výrobě
  • Udržení efektivního provozu strojů
  • Řešení problémů a odchylek od plánu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenost s obráběním na CNC stroji
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat 12h směny (ranní a odpolední)
  • Pečlivost, zručnost a fyzická zdatnost

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Férové hodnocení s příplatky za přesčasy, prémie
  • Příspěvky na dopravu, penzijní a životní pojištění
  • Multisport karta
  • Závodní kantýna + stravenky

    Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.