TECHNOLOG BIOPOLYMERŮ JUNIOR 60- 85.000KČ

60000 - 85000 Kč

Do svých řad hledáme šikovné juniory a vysokoškolské absolventy se zaměřením na přírodní vědy, chemii a biochemii. Jsme česká firma s mezinárodním přesahem a naším primárním zaměřením je vývoj a výroba léčiv, doplňků výživy a kosmetiky. Pokud máte vás zajímají inovativní technologie v oblasti farmacie. Ozvěte se nám a my se s Vámi spojíme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zavádění nových/ inovativních bioaktivních substancí do výroby
  • Optimalizace výroby a procesů
  • Izolování a čištění biologických látek
  • Laboratorní testy a zavádění biologických látek do výroby
  • Sepisování výrobní dokumentace
  • Zaváděních technologií do výroby

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oblasti chemie či biochemie
  • Znalost syntézy léčiv a farmak - výhodou
  • Základy v oblasti chemické technologie - výhodou
  • Aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované ubytování nebo dotované relokace
  • Telefon a notebook i k osobnímu užití
  • Bonusy a prémie
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené

  • Místo práce: Dolní Dobrouč

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.