CNC OBRÁBĚČ - HEIDENHAIN 40 000 - 45 000 KČ

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte zkušenosti s CNC frézováním a nevadí vám práce ve směnném provozu? Baví vás obrábění a máte zkušenost s programováním v systému Heidenhain - v tom případě pro vás máme ideální pozici!

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování CNC fréz
  • Práce s technickou dokumentací
  • Programování v systému Heidenhain
  • Kontrola kvality výrobních dílů

Co požadujeme?

  • Dokončené vzdělání technického oboru
  • Práci ve třísměnném provozu
  • Minimálně rok praxi s obsluhou CNC frézy
  • Orientace v systému Heidenhain

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení 45 000 Kč +
  • Nadstandardní příplatky za směny / noční + 6 tisíc
  • Moderní, inovativní a přátelské pracovní prostředí
  • Firemní kantýna s dotovaným stravováním
  • Možnost využití jazykových kurzů
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na volnočasové a sportovní aktivity
  • Zajištění firemní dopravy

    Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.