ŠÉF DO SKLADU (36-42.000 Kč)

36000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti s vedením lidí ve skladu? Umíte si srovnat svoje podřízené? Nevadí Vám se i občas zapojit do procesu a odvézt materiál s VZV? A poslední otázka.. nevadí Vám práce na 3 směny? Výborně! Hledáme právě Vás! Pošlete mi životopis a ráda se ozvu zpět.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a organizace práce skladníků
  • Zodpovědnost za rozdělování práce, za svěřené úkoly
  • Řešení nesrovnalostí na oddělení a zpětná kontrola
  • Spolupráce s ostatními odděleními (nákup, kvalita, ...)
  • Plánování směn a reporting
  • Dohled nad dodržováním BOZP
  • Dodržování FIFO
  • Práce s PC a vedení příslušné dokumentace
  • Příjem zboží a výrobků z výroby a od externích dodavatelů

Co požadujeme?

  • Min SOU
  • Praxe na podobné pozici i s vedením lidí
  • Odolnost proti stresu
  • Zkušenosti s VZV nebo s retrakem
  • Ochota práce ve 3 směnném provoze

Co nabízíme?

  • Mzda od 36. do 42.000 Kč + zákonné příplatky
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Systém pravidelných benefitů (penzijko, životko, sport, kultura)
  • Výborná dostupnost MHD +hlídané parkoviště
  • Místo výkonu Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Jana Srncová
Team Leader

+420775474383
prace@acjobs.cz