SPECIALISTA TECHNOLOGIE (42-50.000 Kč)

42000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Příbram

Máte znalosti o barevných kovech a orientujete se v oblasti metalurgie? Máte vystudovanou Vysokou školu v oblasti chemie? Láká Vás nastavování výrobních procesů? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Stabilní česká společnost zabývající se oborem chemie hledá kandidáta na pozici: SPECIALISTA TECHNOLOGIE (42-50.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Nastavování procesů ve výrobě
  • Zodpovědnost za technologický posun, návrh změn
  • Implementace technologických postupů
  • Optimalizace provozu

Co požadujeme?

  • Vysokou školu z oboru chemie
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zájem se učit novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování za příznivou cenu
  • Podnikové ubytování
  • Pravidelné bonusy

  • Místo výkonu práce: Příbram