SPECIALISTA NA TĚŽKÉ OBRÁBĚNÍ - FRÉZAŘ (40-45 TIS.)

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáme odborníka, který má zkušenosti s CNC frézováním a ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Pokud Vás baví přesná práce a programování v systému Heidenhain, tato pozice je přímo pro vás! Zašlete životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Seřizování a obsluha CNC frézovacího centra
  • Korekce programů a práce s Heidenhain systémem
  • Čtení a interpretace technické dokumentace
  • Kontrola kvality obrobených dílů pomocí měřidel (kalibrů, mikrometrů, šupler)
  • Spolupráce na údržbě strojů a zajištění jejich správného chodu

Co požadujeme?

  • Praxe s těžkým obráběním – minimálně 1 rok
  • Pokročilá znalost systému Heidenhain
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce s měřidly
  • Spolehlivost, pečlivost a ochota pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v moderní firmě
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Tým zkušených profesionálů, kteří vám budou oporou
  • Možnost kariérního růstu
  • Nadstandardní péče o zaměstnance: 25 dní dovolené, 3 sick days, dotované stravování
    Flexi Pass karta na volnočasové aktivity a příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

    Místo výkonu práce: Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.