PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU - STROJNÍK - BRNO - VHODNÉ PRO ID

18000 - 18000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • úklid prodejní plochy/strojní čištění
  • úklid venkovního parkoviště

Co požadujeme?

  • spolehlivost, dochvilnost!
  • důkladnost, preciznost
  • slušné jednání, chuť do práce!
  • čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

  • 18.000 Kč/měsíc (zkrácený úvazek ID)
  • 145,- Kč/hodina (HPP, DPP, DPČ)
  • 200 Kč/hodinu (pro ID)
  • 140 Kč/hodina (DPP, DPČ)
  • po zkušební době odměna 3.000,- Kč (pro ID)
  • práce Po – Ne v čase 06:00 – 16:00 hod.
  • směny krátký/dlouhý týden (nerovnoměrně rozložená pracovní doba)
  • HPP-zkrácený úvazek, DPP, DPČ
  • férové jednání
  • pravidelnou měsíční mzdu, možnost záloh
  • individuální přístup vedoucího
  • prémie navázané na pracovní výkon
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • pracovní oděv
  • výborná dopravní dostupnost MHD, téměř v centru

  • pracoviště na chráněném trhu práce určeno přednostně pro OZP – tj. ID I. – III. Stupně, OZP nebo OZ
  • vhodné pro maminky na mateřské dovolené
  • vhodné pro osoby ve starobním důchodu
  • vhodné pro studenty
  • POZOR: HLAVNÍ DŮRAZ JE KLADEN NA ID …. ID náborový příspěvek=odměna!!!!
    V případě DPP, DPČ (student, důchodce, MD, 145,- Kč/hodina)

  • místo výkonu práce: Hornbach,
    Heršpická 3, 639 00 Brno