ELEKTROTECHNIK (OD 45.000 KČ)

45000 - 50000 Kč

Hledáte práci, kde se budete podílet na vývoji vysoce inovativních technologiích? Máte zkušenosti nebo vzdělání v oboru elektrotechniky? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Dynamická společnost hledá posilu na pozici: ELEKTROTECHNIK

Pracovní náplň

  • vývoj elektrických obvodů pro automatizaci a řízení strojů s mikroprocesory
  • návrh a testování prototypů slaboproudých zařízení
  • práce na výzkumných a vývojových projektech inovativních technologií
  • analýza nových řešení a jejich funkčnosti
  • spolupráce na inovativních postupech pro automatizaci strojů

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • zkušenosti v oboru průmyslové elektrotechniky
  • schopnost navrhovat a porozumět funkčnosti slaboproudých elektronických obvodů
  • aktivní přístup k práci a neustále přicházet s novými nápady
  • proaktivní rozvíjení svých dovedností
  • zkušenosti s navrhováním zapojení průmyslových zařízení VÝHODOU

Co nabízíme?

  • moderní prostředí
  • kariérní růst
  • příspěvek na stravování
  • atraktivní benefitní program
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • spoluúčast na zajímavých projektech

  • lokalitu: Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.