HLEDÁ SE TECHNIK KVALITY DO VÝROBY (32-38.000 Kč)

32000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Jste manuálně zručný? Jen tak něco Vás nerozhází? Hledáme technika kvality do naší výroby. Jste nováček, který nemá velké zkušenosti? Nevadí, naši kolegové Vás vše naučí a rádi Vám pomůžou. Zašlete nám svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
  • Kontrola výrobků a montáží
  • Třídění zmetků, opravy
  • Administrativa spojená s výrobou (evidence výrobků, reporty)

Co požadujeme?

  • Praxe na pozici kontrola kvality
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Technické myšlení
  • Práce s PC na uživatelské úrovni
  • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Výhodou: pokročilejší znalost AJ

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu, penzijní a životní pojištění
  • Dotované stravné
  • Zkrácená pracovní doba na 37,5 hod/týdně
  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.