OBCHODNÍ MANAGER ZAHRANIČÍ 70.000KČ

50000 - 70000 Kč

Máte zkušenost se zahraničním obchodem B2B a zajímá vás oblast vývoje farmaceutických doplňku a léčiv? Jsme ryze česká firma a hledáme kolegu, který bude rozvíjet vztahy se zahraničními partnery. Čeká vás pestrá a dynamická práce s velmi zajímavým prodejním artiklem. A protože vaším cílem bude navazování vztahů se zahraničními partnery, je nutností znalost angličtiny na pokročilé úrovni. Těšíme se na vaše CV a rádi se setkáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Akvizice nových obchodních partnerů
  • Udržování stávajících obchodních vztahů
  • Výjezdy na pracovní cesty do zahraničí
  • Denní komunikace v angličtině s obchodními partnery
  • Práce se CRM

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomie, přírodní vědy
  • Zkušenost s B2B prodejem min 2 roky
  • Angličtin pokročilá - slovem písmem/ denní komunikace
  • Aktivní řidič
  • Časová flexibilita v rámci výjezdů do zahraničí

Co nabízíme?

  • Možnost homeoffice a pružná pracovní doba
  • Případně pomůžeme i s relokací
  • Telefon a notebook i k osobnímu užití
  • Bonusy a prémie
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Mgr. Veronika Malinská
Project Coordinator

+420775787242
prace@acjobs.cz