ELEKTRO TECHNOLOG (43.000 - 55.000 KČ) | ŠANCE PRO ABSOLVENTY

43000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete uplatnit své znalosti? Máte vystudovaný elektro obor? Zašlete nám Váš životopis a staňte se naším kolegou na pozici ELEKTRIKÁŘ TECHNOLOG! Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení evidence ohledně údržby elektro zařízení a jejich revize
  • Budete se podílet na vývoji elektro zařízení do výroby
  • Komunikace s kolegy a s externími firmami

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Elektro vyhlášku § 6
  • Pokročilou úroveň AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe na podobné pozici VÝHODOU

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sleva na firemní zboží
  • Náborový příspěvěk
  • Bydlíte daleko? Máme pro vás relokační balíček!
  • Místo výkonu práce: Krnov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.