VÝKONNÝ ŘEDITEL/KA (150 - 180.000,- Kč)

150000 - 180000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Zavedená výrobní společnost hledá zkušeného generálního ředitele / ředitelku. Budete se věnovat řízení a rozvoji společnosti. Otevírá se příležitost realizovat nové výrobní kapacity a rozšířit činnost společnosti. Máte za sebou prokazatelné zkušenosti s vedením výrobní společnosti? Máte chuť rozjíždět nové projekty? Jste schopní vést obchodní jednání v anglickém jazyce? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Vedení a odpovědnost za chod výrobní společnosti.
  • Tvorba strategického a obchodního rozvoje organizace.
  • Spolupráce s výrobním týmem na optimalizaci procesů a zvyšování efektivity.
  • Řízení ekonomického hospodaření společnosti a zajištění optimálního využití zdrojů a efektivního hospodaření s nimi, zajištění růstu společnosti.
  • Jednání s obchodními partnery (i zahraniční spolupráce), vyhledávání nových obchodních příležitostí ve spolupráci s obchodním týmem.

Co požadujeme?

  • Minimálně 5 let zkušeností s řízením výrobní společnosti.
  • Zkušenosti s ekonomickým řízením společnosti a zvýšením ziskovosti.
  • Strategické myšlení a schopnost realizovat strategické vize.
  • Znalost procesů ve výrobní společnosti a jejich optimalizace.
  • Výborné obchodní dovednost a schopnost navazovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy.
  • Angličtina na pokročilé úrovni, budete komunikovat se zahraničními partnery společnosti.

Co nabízíme?

  • Zodpovědnou a dynamickou práci.
  • Možnost určovat rozvoj společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Roční bonusy.
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Práce v Plzeňském kraji.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu blatna@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.