MANAŽER CONTROLLINGU

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste zaměřen na finanční controlling a máte velmi dobré analytické myšlení? Jste zvyklý komunikovat s vrcholovým managementem jak v češtině, tak i v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: MANAŽER CONTROLLINGU

Pracovní náplň

  • Správa rozpočtu, porovnávání plánovaných a skutečných výdajů
  • identifikace a analýza odchylek v rozpočtu
  • Úzká spolupráce s kolegy ve finančním týmu, rozdělení agendy mezi výrobní a zakázkové projekty
  • Odhadování finančních výsledků na základě předpokládaných prodejů a minulých nákladových údajů
  • Sdílení informací s dalšími odděleními a příprava měsíčních reportů a forecastů
  • Komunikace s ředitelem ohledně analýzy odchylek, návrhů řešení a předpovědí dalšího vývoje

Co požadujeme?

  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • Pokročilou znalost práce s MS Excel
  • Schopnost jednat s vrcholovým managementem
  • Silné analytické myšlení, schopnost porovnávat data a rozpočty včetně podpory řízení procesů
  • Zkušenosti s programem SAP výhodou

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Mzda dle zkušeností a dovedností
  • Každoroční navýšení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Sleva na firemní zboží
  • Dotované obědy
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Monika Siwá
HR Consultant

+420734713290
ostrava@acjobs.cz