OBCHODNÍ ŘEDITEL - STAVEBNICTVÍ (100-140.000 KČ)

100000 - 140000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Hledáme dynamického a zkušeného obchodního ředitele pro stavební společnost, která se zaměřuje na moderní a inovativní stavební projekty. Pokud máte silné obchodní schopnosti, zkušenosti ve stavebnictví a chuť vést a rozvíjet obchodní strategii, hledáme právě vás! Zašlete mi Vaše CV a pracujte jako: OBCHODNÍ ŘEDITEL - STAVEBNICTVÍ (100-140.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a rozvoj obchodních aktivit společnosti
  • Tvorba a implementace obchodní strategie zaměřené na růst a rozvoj firmy
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Vedení týmu a jeho motivace
  • Sledování trendů na stavebním trhu a přizpůsobení obchodních aktivit aktuálním podmínkám
  • Vyjednávání podmínek zakázek a uzavírání smluv s klienty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, ideálně stavebního nebo ekonomického směru
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici v oblasti stavebnictví
  • Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • Proaktivní přístup k řešení problémů a orientaci na výsledky
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí významné společnosti s dlouholetou tradicí
  • Služební automobil i pro soukromé užití
  • Příspěvek na penzijko
  • Notebook, Mobilní telefon
  • Stravenky nebo dotované stravování
  • Možnost profesního růstu + manažerská školení
  • Místo výkonu práce: Ostrava