CNC SOUSTRUŽNÍK NA 2 SMĚNY (35 - 43.000 KČ)

35000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC? Orientujete se v technické dokumentaci? Bezva! Právě hledáme šikovného a spolehlivého operátora CNC strojů do našeho týmu! Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici: CNC SOUSTRUŽNÍK NA 2 SMĚNY (35 - 43.000 KČ)

Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování CNC strojů
  • Čtení a výroba dle technické dokumentace
  • Pravidelná údržba strojů
  • Odpovědnost za kvalitu provedené práce

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti se soustruhem výhodou
  • Ochotu pracovat ve 2směnném provozu

Co nabízíme?

  • 20 dnů dovolené
  • Odměny a bonusy
  • Příspěvek na dopravu a stravné
  • Benefitní program
  • 7,5 hod směny
  • Příspěvek na pojištění

  • Lokalitu: okres Pardubice