ÚDRŽBÁŘ SERVISÁK 1 SMĚNA 50.000 Kč

40000 - 50000 Kč

Do našeho kolektivu hledáme schopného servisáka k našim strojům. Pokud máš zkušenost se servisem a údržbou , je ti blízká také hydraulika a pneumatika a vůbec máš rád montáže strojů, tak k nám ideálně zapadneš! Pracujeme pouze na 1 směnu, takže volné víkendy a svátky! Pošli svůj životopis a my se s Tebou rádi potkáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Údržba a servis strojního vybavení
  • Opravy v rámci areálu firmy
  • Vedení záznamů o údržbě
  • Spolupráce s kolegy a objednávky náhradních dílů
  • Komunikace s externími firmami

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost se servisem a údržbou strojů
  • Znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
  • Práce s technickou dokumentací

Co nabízíme?

  • Práce na 1 směnu, volné víkendy a svátky!
  • Zkrácená pracovní doba
  • Měsíční a roční odměny
  • Příplatky nad rámec zákona
  • Dotované stravování
  • Školení a kurzy

  • Místo práce. okres Kroměříž

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.