SEŘIZOVAČ ROBOTŮ (od 46.000 Kč)

46000 - 56000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte vzdělání technického nebo elektrotechnického oboru? Nechybí Vám technické myšlení a chcete se stát SEŘIZOVAČEM ROBOTŮ? Pošlete mi Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování robotických strojů na výrobní lince
  • Provádění úprav dle výsledků měření
  • Zajišťování dohledu nad technickým stavem strojů
  • Diagnostika poruch a spolupráce v týmu na jejich odstranění

Co požadujeme?

  • Alespoň SOU technického nebo elektro oboru
  • Praxi na pozici seřizovače robotů ABB výhodou
  • Technický background
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Pravidelný roční nárůst mezd
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Firemní společenské akce
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih