PROJECT MANAGER (50-80.000 Kč)

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Láká Vás řídit projekty v oblasti stavby výstavních ploch dle přání klienta? Baví Vás organizace, komunikace a hledání správného řešení? Je pro Vás komunikace v německém či anglickém jazyce denní chleba? Pak je tato pozice právě pro Vás! Stabilní česká společnost, která expanduje na zahraniční trh hledá posilu na pozici: PROJECT MANAGER (50-80.000) – zahraniční realizace

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Řízení projektu od A do Z
  • Návrh a následná finální realizace interiérů
  • Komunikace s klienty a dodavateli
  • Tvorba cenových kalkulací a kompletních nabídek pro klienty
  • Řízení realizačních týmů
  • Hledání správného řešení ve spolupráci s kolegy z výrobního oddělení
  • Zodpovědnost za splnění dodacích termínů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně technického směru
  • Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • Zkušenosti se zadáváním zakázek do výroby

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční hodnocení závislé na Vašich výsledcích
  • Motivující bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasná práce z domova
  • Práci na mezinárodních projektech
  • Children-friendly office
  • Kariérní růst
  • Možnost spolupráce na živnost

  • Lokalita: Jihovýchod Prahy

Kdo vám pomůže?

Lenka Barková
Team Leader

+420773737663
praha@acjobs.cz