HLAVNÍ ÚČETNÍ (okolo 40.000 Kč) - I ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte ekonomické vzdělání a praxi jako samostatná nebo hlavní účetní? Pak je tato nabídka to pravé pro Vás! Renomovaná česká firma působící v zemědělské a vinařské výrobě hledá posilu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (okolo 40.000 Kč) - I ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu
  • zodpovědnost za kompletní zpracování účetnictví firmy + dceřiných mikrospolečností v informačním systému
  • měsíční uzávěrky
  • zpracování veškerých daňových hlášení v oblasti DPH
  • komunikace s obchodními partnery a úřady
  • další administrativa spojená s pozicí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • nutná praxe na obdobné pozici - samostatná agenda, ideálně vedení menšího týmu, znalost dané legislativy
  • počítačové dovednosti odpovídající profesi (Word, Excel, Outlook, elektronické bankovnictví, elektronické výkaznictví, efektivní práce s internetem)
  • preciznost, samostatnost

Co nabízíme?

  • možnost práce na částečný úvazek
  • závodní stravování
  • rodinnou atmosféru na pracovišti
  • stabilní zázemí
  • férové jednání
  • možnost osobního rozvoje - odborná školení

  • místo výkonu práce: Břeclavsko

Kdo vám pomůže?

Ing. Renáta Adámková
Business Care Manager

+420773773887
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics