SERVISNÍ TECHNIK AUTOMATIZACE 60.000KČ

45000 - 60000 Kč

Máš zkušenosti se servisem a montážemi automatizovaných linek nebo jednoúčelových strojů? Vyznáš se v elektrice, mechanice, jsi manuálně zručný? Je Ti blízká dynamika práce, komunikace s klienty a jsi otevřený výjezdům? Pokud Tě náplň práce oslovila pošli svoje CV a povíme si více!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Stavba a servis strojů u zákazníka
  • Montážní, mechanické, elektrické a pneu práce
  • řešení závad a reklamací
  • Komunikace a zpětná vazba pro kolegy z konstrukce

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v servisu a montáži jednoúčelových strojů, automatizovaných linek, aj.
  • Orientace ve schématech
  • Angličtina základní
  • ŘP B

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba u stabilního zaměstnavatele
  • Mobilní telefon i k osobnímu užití
  • Mladý kolektiv
  • Bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Možnost cestování do zajímavých destinací
  • Odborná školení
  • Místo práce: Brno + výjezdy

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.