PHP DEVELOPER (55-70.000 Kč)

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou VŠ v IT oboru, nebo alespoň 2 roky zkušeností s programovacím jazykem PHP? Znáte framework Nette? Láká Vás získat zkušenosti na frontendu? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Stabilní, výrobní a vývojová společnost hledá posilu na pozici PHP DEVELOPER (55-70.000 Kč) do vlastního vývojového centra!

Pracovní náplň

  • Vývoj v jazyce PHP pro výrobní oddělení
  • Agilní prostředí
  • Komunikace se zákazníky po celém světě
  • Práce na frontendu v jazykce JavaScript

Co požadujeme?

  • Znalost PHP (VŠ nebo 2 roky zkušeností)
  • Znalost Nette nebo jiného frameworku
  • Znalost REST API a Kubernetes
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Ochotu zaškolit se mimo Prahu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Home office – míra dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cafeterie
  • 13. plat a prémie
  • Firemní stravování a další firemní benefity

  • Místo výkonu práce: Praha

Kdo vám pomůže?

Lenka Barková
Team Leader

+420773737663
praha@acjobs.cz