MANAŽER ODDĚLENÍ ZKUŠEBNY - LUKRATIVNÍ MZDA

Jste přirozeně vůdčí typ a dokážete své manažerské schopnosti maximálně využít při vedení podřízených? Jste energetická osobnost se silným strategickým myšlením? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: MANAŽER ODDĚLENÍ ZKUŠEBNY - LUKRATIVNÍ MZDA

Pracovní náplň

  • Vedení a řízení daného oddělení
  • Optimalizace daného úseku v souladu s definovanými standardy, procesy, úkoly závodu a technologickými požadavky
  • Vedení projektů
  • Spolupráce s kolegy ze zahraničních poboček

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti na manažerské pozici
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Praxi z výrobního podniku
  • Schopnost plynulé komunikace v anglickém jazyce
  • Znalosti v oblasti LEAN a Six Sigma

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home officů
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Roční příspěvek na zdraví a volnočasové aktivity
  • Slevy na mobilního operátora, gastronomii, aj.
  • Firemní jazykové vzdělávání
  • Možnost multisport karty
  • Firemní stravování

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Kdo vám pomůže?

Daniela Hůrková DiS.
HR Consultant

+420739425983
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics