HLEDÁ SE KOLEGA DO VÝROBY (26-30.000 Kč)

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pozor, pozor! Hledá se nový kolega do výroby! Hledáme super parťáka do našeho týmu. Není potřeba umět něco speciálního, VŠE TĚ NAUČÍME. Myslíš, že hledáme právě tebe? Tak nám hned zašli životopis. Těšíme se na něj.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Jedná se o klasického operátora výroby
  • Odebrání výrobků ze stroje, jejich kontrola a složení jednotlivých částí k sobě
  • Vše ukážeme a naučíme

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu na 12náctky
  • Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Výhodou: již předchozí zkušenost s prací operátora výroby

Co nabízíme?

  • Možnost osobního růstu
  • Stravenky
  • Osobní ohodnocení
  • Firemní bus, který Vás zaveze k firmě
  • Cafeteria systém
  • Místo výkonu práce: Brno - Modřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.