KONZULTANT/KA MES - ROZŠIŘUJEME TÝM (od 70.000 Kč)

od 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Implementovat informační systémy MES pro digitalizaci výroby, a to nejenom v rámci ČR, ale také v rámci zahraničí. Rodinné zázemí v brněnských kancelářích, příjemný a mladý kolektiv nadšenců. Je to něco, co hledáte? Pak zašlete svůj životopis. Staňte se členem stále se rozšiřujícího týmu konzultantů pro nové projekty implementace MES systému na pozici: KONZULTANT/KA MES - ROZŠIŘUJEME TÝM (od 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technická implementace MES systému u zákazníků (ČR + zahraničí)
  • Mezi zákazníky patří přední technologičtí leadři na trhu jako MERCEDES, DAIKIN, NORMA, KOMPAN a další)
  • Analýza a testování změn a procesů u zákazníků
  • Návrh a specifikace systémových řešení
  • Projektové řízení implementace u zákazníků
  • Integrace systémů vůči hlavnímu ERP systému
  • Zaškolování klíčových uživatelů a reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické, průmyslové nebo informační technologie)
  • Zkušenost s implementací ERP/MES systému z pozice konzultanta nebo zákazníka podmínkou (Helios, Money, ABRA, K2, Navision, Oracle, FARIS nebo jiný systém)
  • Hledáme zkušené parťáky z oblasti výroby (procesáky, lean specialisty, manažery výroby nebo IT), kteří měli na starosti analýzu a implementaci ERP/MES systému
  • MS Office, Excel – pokročilý, základy SQL výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni řešení multitaskingu se zahraničními zákazníky (ale pokud si nejste jistí v daném jazyce, budete mít na starosti české zákazníky)
  • Týmovou orientaci a pro-klientský přístup
  • Ochotu cestovat do zahraničí v rámci řízení projektů u zákazníků

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti z oblasti IT
  • Menší tým v rámci ČR (cca 35 lidí)
  • Možnost seberealizace a tomu odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Služební automobil, mobil a notebook
  • Pružná pracovní doba a možnost částečného home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost procestovat svět v rámci projektů
  • Práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Brno

Kdo vám pomůže?

Ing. Markéta Stehlíková
Manager of Sales & Logistics Division

+420775787073
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics