APLIKAČNÍ INŽENÝR (40 - 70.000 Kč)

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní výzvu? Nevadí Vám občasné cestování nejen po ČR? Domluvíte se anglicky? Tak hledáme právě Vás! Aktuálně obsazujeme pozici: APLIKAČNÍ INŽENÝR (40 - 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technická analýza datové komunikace výrobních strojů pro jejich on-line monitorování
  • Řešení automatizovaného monitoringu dat z výstupů řídících systémů strojů, PLC, sběrnic, atd.
  • Reporting a on-line vizualizace
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oborech elektro/průmyslové automatizace/IT
  • Zkušenosti s průmyslovou automatizací a programováním PLC
  • Znalosti v oblasti HW, elektroniky a elektrotechniky a NV 194/2022 Sb, §6 a vyšší (náhrada za vyhlášku č.50/1978 Sb)
  • Min. SŠ v technickém oboru
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Praxe z oblasti technické podpory prodeje výhodou
  • Proaktivní přístup a chuť učit se novým věcem
  • Samostatnost, odpovědnost

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
  • Práci s moderními IT technologiemi
  • Týmové mimopracovní aktivity
  • Další zaměstnanecké benefity

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Barbora Holínková
Team Leader

+420778705556
electro@acjobs.cz

Divize Electro & Energo