CNC BRUSIČ JUNIOR 30.-50.000KČ + NÁSTUPNÍ BONUS

30000 - 50000 Kč

Do naší firmy v Brně hledáme kolegu na pozici CNC brusiče. Máš už nějakou zkušenost s broušením nebo jsi čerstvý začátečník v obrábění a tvůj zájem je hlavně praxe a práce ve fajn kolektivu? V tom případě nám zašli CV a my se s Tebou rádi potkáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obrábění na CNC bruskách - čisté klimatizované pracoviště
  • Úprava a korekce programu
  • Výroba precizních dílců dle dokumentace
  • Spolupráce s kolegy z technologie

Co požadujeme?

  • Vzděláním jsi obráběč kovů, seřizovač nebo už máš praxi v oboru
  • Znalost CNC řídících systémů - alespoň základy
  • Orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus
  • Práce v moderním a čistém prostředí
  • Příspěvek na dopravu
  • Práce vhodná pro ženy i absolventy
  • Profesní růst
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy a odměny
  • Firemní akce
  • Pracovní oblečení + příspěvek na praní
    a mnoho dalšího

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.