SPECIALISTA TECHNICKÝCH NABÍDEK (OD 50.000 KČ)

50 - 55 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti v oblasti inženýrství, ale zároveň máte obchodního ducha? Hledáte práci, kde můžete růst a rozvíjet se v oboru obchodu a zároveň můžete využít své technické vědomosti? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA TECHNICKÝCH NABÍDEK (OD 50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vypracování a správa dokumentace k nabídkám
  • Vytváření obchodních a technických nabídek zahrnující servisní zásahy, inženýrské analýzy, modernizace a preventivní údržbu
  • Úzká spolupráce s různými odděleními a zákazníky na přizpůsobení nabídek podle jejich potřeb a firemních standardů
  • Příprava materiálů pro prodejní aktivity a marketingové prezentace
  • Dohled nad splněním požadavků zákazníku a zároveň dodržení rozpočtu a cílového zisku pro společnost
  • Správa dokumentů a šablon, zodpovědnost za dodržení jejich jasnosti a přesnosti

Co požadujeme?

  • VŠ v technickém nebo obchodním oboru
  • Anglicky jazyk na komunikativní úrovni, budete ho potřebovat na každodenní bázi
  • Praxi na obdobné pozici
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochotu cestovat jak v rámci ČR, tak i občasné výjezdy do zahraničí (maximálně 4x ročně)

Co nabízíme?

  • 13 plat
  • Občasná práce na Home Office
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Každoroční růst mezd
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Cafeterie
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • MultiSport karta

    Lokalita: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Monika Siwá
HR Consultant

+420734713290
ostrava@acjobs.cz