TECHNOLOG PODPŮRNÝCH SYSTÉMŮ (48.000 - 68.000 KČ) | ABSOLVENT

48000 - 68000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Ukončili jste právě VŠ studium? Nevíte kde začít svou kariéru, protože všude chtějí praxi? Pošlete nám Váš životopis a staňte se členem našeho týmu! Hledáme šikovné absolventy!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Vylepšení procesů výroby podpůrných prostředků a kontrola jejich stavu
  • Vyhodnocování chodu těchto zařízení
  • Návrh, pořízení a spuštění nových podpůrných technologií

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - magisterský stupeň (technický obor)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativní AJ

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Závodní jídelna a příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky a osobní ohodnocení, bonusy

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.