HLAVNÍ ÚČETNÍ

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Společnost se od svého založení v roce 1991 specializuje na komplexní dodávky záložních systémů nepřetržitého napájení. V průběhu let se vyprofilovala v respektovanou společnost a lídra trhu v České republice. Základem její stabilní pozice na trhu s technologiemi pro zálohu napájení je především vysoká kvalifikace a špičková technická úroveň jejích pracovníků a také pečlivý výběr dodavatelů, kteří patří ke světové špičce nejen v oblasti výroby, ale také ve vývoji záložních systémů.

Pracovní náplň

    - Náplní práce bude vedení kompletního účetnictví:
    mzdy, účetnictví malé firmy, závěrky ve spolupráci s finanční ředitelkou.
    - Přijem víceměnových faktury v dolarech a eurech, včetně CLO, DPH a dalších poplatků.
    - Tvorba účetní metodiky.
    - Měsíční kontroly správnosti účtování.
    - Měsíční závěrky, podklady pro měsíční reporting.
    - Aktivní komunikace, zefektivnění procesů.

Co požadujeme?

    - Zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky,
    - SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
    - Komunikační schopnosti na vyšší úrovni, profesionální vystupování.
    - Proaktivita, organizační schopnosti, samostatnost, rozhodnost.
    - pokročilá znalost práce s MS Excel.

Co nabízíme?

    - Zajímavou a různorodou práci.
    - Přátelské prostředí firmy, kde se všichni známe.
    - 25 dnů dovolené.
    - Kancelář v Brně, možnost home office, flexibilní pracovní dobu.
    - Možnost dalšího vzdělávání.
    - a další benefity.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu gottwaldova@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Radka Gottwaldová
HR Consultant

+420777168879
gottwaldova@acjobs.cz