STROJNÍ MECHANIK (33-38.000 KČ)

33000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte vzdělání technického směru a baví vás mechanika? Hledáte práci v moderním provozu a férového zaměstnavatele? Pokud máte povědomí o problematice CNC, pneumatiky a hydrauliky, tak vás chceme vidět u nás! Pošlete životopis a staňte se součástí významné společnosti jako: STROJNÍ MECHANIK (33-38.000 KČ)

Pracovní náplň

  • preventivní a operativní mechanická údržba strojů
  • spolupráce na údržbě výrobní haly
  • školení obsluhy strojů
  • diagnostika závad
  • vedení záznamů o opravách
  • spolupráce s kolegy napříč výrobou

Co požadujeme?

  • min SOU vzdělání strojírenského směru
  • zkušenosti na obdobné pozici - výhodou!
  • orientace v problematice hydrauliky a pneumatiky
  • orientace v problematice CNC obrábění - výhodou!
  • ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • chuť se rozvíjet

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu a pojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • zázemí moderní nadnárodní společnosti
  • pracovní oděv

  • lokalitu Pardubice
  • nástup možný ihned
  • pozice je VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.