MISTR/MISTROVÁ (45-50.000 Kč)

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste přirozeně vůdčí osobnost, už máte nějaké zkušenosti a předchozí praxi v automotive? Pak nám zašlete svůj životopis na mail: marta.plchova@unispo.cz! UNISPO Bezno s.r.o. je rodinná firma zabývající se výrobou komponentů pro oblast automobilového průmyslu. Využíváme nejnovější strojní zařízení i technologie pro dosažení co nejlepší kvality našich produktů a služeb.

Pracovní náplň

  • Řízení výrobní činnost střediska
  • Plánování výroby dle požadavků odběratelů
  • Budování týmové práce kolektivu
  • Příjem a zpracování výrobků do skladu
  • Evidence strojního parku, plánování oprav a údržeb
  • Spolupráce s oddělením řízení kvality a logistiky
  • Vyhodnocení výtěžnosti, zmetkovitosti a plnění.

Co požadujeme?

  • min. 1-2 roky praxe na vedoucí pozici
  • Zkušenosti v oblasti automotive
  • Schopnost organizace práce
  • Dobrá znalost MS Excel
  • Základní znalost AJ/NJ
  • Znalost programu HELIOS - výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou dokumentace

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Mobilní telefon
  • Čisté prostředí
  • Pohodový kolektiv
  • Dotované stravování
  • Firemní akce
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti

  • Lokalita: Lysá nad Labem

Kdo vám pomůže?

Mgr. Alena Rolencová
HR Consultant

+420739236965
plzen@acjobs.cz