TEAMLEADER VÝROBY (45-50.000 Kč) - VHODNÉ I PRO ŽENY!

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenost s vedením lidí ve výrobě? Nevadí Vám práce na 12tky denní i noční? Chcete pracovat ve fajn prostředí s kamarádským kolektivem? Pošlete mi svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plánování směn, kontrola docházky, zadávání práce
  • Tvorba, úprava a kontrola výrobní dokumentace
  • Vytváření výrobního plánu
  • Spolupráce s kvalitou
  • Odpovědnost za bezproblémový chod celé výroby
  • Dohled nad dodržování pracovních postupů a pravidel

Co požadujeme?

  • Min SOU
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Předchozí praxe s vedením lidí ve výrobě
  • Ochotu pracovat na 12tky denní i noční
  • Preferujeme praxi z farmaceutické, chemické či potravinářské výroby
  • Práce vhodná pro muže i ženy!

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • BONUSY a PŘÍPLATKY
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Osobní ohodnocení

  • Místo výkonu: okres Ústí nad Orlicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.