MANAŽER INTERNÍCH PROCESŮ (90-110.000 KČ)

90000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme manažera, který bude mít na starost veškeré interní kontrolní procesy. Jste analytický a systematický typ? Máte zkušenosti s interním auditem a interními procesy? Angličtinu máte na výborné komunikativní úrovni a jste ochotný/á cestovat po světě? Skvělé! Tak to hledáme právě Vás! Zašlete mi Vaše CV a pracujte jako. MANAŽER INTERNÍCH PROCESŮ (90-110.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Analýza stávajících procesů, identifikace slabých míst a návrh nových efektivnějších postupů
  • Vedení a koordinace interních auditů
  • Zavádění systémových zlepšení
  • Pravidelné sledování výkonnosti procesů a vytváření přehledných reportů pro management
  • Dohlížení na dodržování platných předpisů, norem a standardů v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti s interním auditem a interními procesy
  • Odborné znalosti v ekonomice
  • Zkušenosti z nadnárodní společnosti
  • Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat
  • Organizační a zodpovědný typ
  • Znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Další benefity
  • Nástup možný IHNED

  • Lokalitu: Brno