SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO ZAMĚŘENÍ

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Každý rok realizujeme stovky instalací a díky našim profesionálním službám jsme si získali důvěru mnoha významných klientů. Chcete být součástí týmu, který má vliv na kritickou infrastrukturu? Hledáme motivovaného a technicky zdatného SERVISNÍHO TECHNIKA s vášní pro elektrotechniku.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Realizace servisních a instalačních zakázek na záložních systémech po celé ČR.
  • Instalace, oživení a údržba záložních systémů, včetně servisních oprav.
  • Pečlivá evidence realizovaných zakázek a servisních činností.

Co požadujeme?

  • Minimálně 2 roky praxe v servisní práci.
  • SŠ/VŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb. § 6
  • Pečlivost, samostatnost a loajalitu k zaměstnavateli.
  • Analytické a technické myšlení– schopnost řešit problémy rychle a efektivně.
  • Držet pohotovost 1 víkend v měsíci

Co nabízíme?

  • Různorodou a zajímavou práci – každý den přináší nové výzvy.
  • Osobní rozvoj a vzdělávání, včetně školení u zahraničních dodavatelů.
  • Silnou technickou podporu a možnost učit se od zkušených kolegů.
  • Podnětné pracovní prostředí s podporou osobní iniciativy a kreativity.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Trvalý pracovní poměr

    Pracoviště v Brně nebo Praze

    Pokud máte rádi technické výzvy a chcete pracovat v dynamickém týmu s přátelskou atmosférou, pak je tato pozice pro vás! Staňte se součástí našeho úspěchu a přispějte svými znalostmi k dalšímu rozvoji naší společnosti.

    Těším se na vaši reakci!

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Ing. Denisa Janatová
System & Development Manager

janatova@acjobs.cz