TECHNOLOG VÝROBY (60-70.000 Kč)

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Chcete cestovat v rámci své pracovní pozice i mimo ČR? Zajímáte se o nové technologie a výrobní procesy? Baví vás analýzy a inovace a efektivita? Pak hledáme právě vás! Pošlete nám Váš životopis na pozici TECHNOLOG VÝROBY (60-70.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Návrhy optimalizace výrobních procesů
  • Inovace, návrhy na zlepšení a efektivitu výroby
  • Analýzy výrobních procesů
  • Tvorba pracovních postupů a kontrola dodržování
  • Správa výrobní dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z pozice Technolog nebo Procesní inženýr
  • Zájem o novinky ve výrobních procesech a technologiích
  • Čtení technické dokumentace
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Stabilní výrobní společnost
  • Náborový příspěvek
  • Roční a měsíční bonusy
  • Příspěvek na dopravu, připojištění, stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Profesní vzdělávání a růst
  • Podporu při relokaci
  • Lokalitu Most