SALES & PROJECT MANAGER (40-60.000 Kč)

40000 - 60000 Kč

Máš rád/a dynamiku, výzvy, úspěch? Myslíš progresivně, říkáš věci jak jsou a nestydíš se stát si za svým? Zajímá Tě jak funguje sportovní svět, soutěže a celá organizace v rámci sportovního odvětví? Pak jsi náš člověk! Přidej se k Panoris a změň s námi svět sportu. Můžeš být součástí silného týmu, který Tě podpoří v těžkých chvílích. S námi se dostaneš na trávník velkých klubů, setkáš se zajímavými lidmi a ikonami fotbalového prostředí a dostaneš příležitost získat si je našimi produkty. Panoris není jen kamerový systém, ale komplexní nástroj, který umožňuje ligám, klubům a nároďákům se posouvat dále, být lepší a vyhrát. Jsme na trhu již 15 let. Pracujeme s exkluzivními zahraničními klienty a máme za sebou již stovky instalací po celém světě. Z domácích klubů úzce spolupracujeme mimo jiné s AC Sparta Praha či SK Slavia Praha, v zahraničí pak s kluby jako je Redbull Salzburg, Al Ahli SC a ligami v Polsku, Švýcarsku, Kataru i dalších zemích. Staň se SALES & PROJECT MANAGEREM! Společně vyhrajeme!

Pracovní náplň

  • Prezentace produktů a služeb zákazníkům
  • Úzká spolupráce s klientem při zavádění projektu
  • Analýza trhu a identifikace nových obchodních příležitostí
  • Řízení a koordinace obchodních aktivit
  • Management a realizace nových projektů a péče o stávající
  • Komunikace s technickým týmem
  • Cestování za zákazníky a na obchodní jednání
  • Aktivní práce v CRM

Co požadujeme?

  • Upřímnost, otevřenost a zodpovědnost
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost strategického a analytického myšlení a plánování
  • Komunikativní angličtinu
  • Orientaci v technologiích
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Jedinečnou příležitost v rámci velice specifického oboru
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Možnost seberealizace
  • Práci s moderními technologiemi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní telefon a notebook
  • Káva na pracovišti je samozřejmostí
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích
  • Platové rozmezí, které jsme připraveni individuálně upravit v závislosti na zkušenostech a přidané hodnotě, kterou případný kandidát přinese naší společnosti.

  • Místo výkonu práce: Brno - Technologický park (JIC)

Kdo vám pomůže?

Daniela Hůrková DiS.
HR Consultant

+420739425983
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics