VEDOUCÍ MONTÁŽNÍ VÝROBY (40.-70.000 Kč) - JUNIOR I SENIOR

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Vedoucí výroby? Proč ne? Výše mzdy podle tvých zkušeností! JUNIORA vše podstatné naučíme, SENIORA za zkušenosti odměníme. Neváhej se zasláním životopisu, protože je možné, že právě TEBE HLÉDÁME.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Řízení a vedení výroby a podřízených
  • Plánování výroby
  • Kontrola kvality výrobků
  • Komunikace se zahraniční sesterskou společností
  • Školení zaměstnanců
  • Zefektivnění výroby a výrobních procesů
  • Komunikace a spolupráce s ředitelem

Co požadujeme?

  • Praxi s vedením podřízených
  • Praxi ve výrobě/s montážemi
  • JUNIOR: praxe v projektovém řízení min. 3 roky
  • Znalost technické dokumentace
  • AJ na úrovni B1
  • Samostatnost, zodpovědnost, organizovanost, komunikativnost, proaktivní přístup, týmového hráče

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy, prémie, osobní ohodnocení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijko, životko a dopravu
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Místo výkonu: okres Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.