MODERÁTOR FMEA (50-65.000 Kč)

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Rakovník

Hledáme zkušeného FMEA moderátora, který hledá stabilní pozici s využitím znalostí z výrobní společnosti automotive v kvalitě a FMEA. Zajímá vás pozice MODERÁTOR FMEA (50-65.000 Kč), pošlete nám životopis!!!

Pracovní náplň

  • Správa a uplatňování metodiky FMEA
  • Zodpovědnost za aktualizaci dokumentace
  • Implementace z globální úrovně do místního závodu
  • Podpora standardů a návody
  • Analýzy, výsledky a reporting
  • FMEA audity

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (podmínkou)
  • Praxi z výrobní společnosti automotive
  • Znalost systému FMEA a nástrojů kvality
  • MS Office, SAP

Co nabízíme?

  • Roční valorizace mezd
  • Měsíční a roční bonusy
  • 25 dní dovolené a Home Office
  • Penzijní a životní připojištění
  • Profesní i osobní rozvoj
  • Podporu volnočasových aktivit
  • Lokalitu Rakovník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.