HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ (85-95.000 Kč)

85000 - 95000 Kč

Máte v oblasti účetnictví bohaté zkušenosti, které chcete předat dál? Nechybí Vám praxe z mezinárodních společností a proto pro Vás komunikace v anglickém jazyce není překážkou? Jste hodně systematický člověk s přirozenou autoritou? Pokud ano, tak nám pošlete Váš životopis k posouzení! Pro významného klienta hledáme vhodnou posilu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ (85-95.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za samostatné vedení účetnictví a daňových záležitostí
  • Zodpovědnost za finanční účetnictví
  • Vedení malého týmu účetních
  • Zajištění souladu s účetními a daňovými předpisy GAAP
  • Implementace standardů a předpisů
  • Spolupráce na zlepšování procesů v oblasti účetnictví a daní

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického oboru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti se SAPem
  • Vysokou míru systematičnosti, analytické schopnosti a vůdčí osobnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home officů
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělání, sport a kulturu
  • Závodní stravování
  • Nástup možný ihned
  • ... A mnoho dalších bonusů!

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko